social fb social inst social yt

mylosspilios


XAGORARI ASFALEIES

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ [28/11]

Τα σημερινά ματς στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο15:000-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο15:001-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή15:000-0 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή15:001-1 
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή15:00 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο15:000-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή11:001-2 
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή15:00 5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή15:00 2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚυριακή15:00 1-0
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο00:00Αναβλήθηκε
ΒΥΡΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο15:001-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο15:000-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣάββατο15:000-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο15:000-2
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:001-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο15:000-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή15:001-1 
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακή15:00 1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΣάββατο15:001-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨΣάββατο15:001-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή11:30 3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακή15:002-0 
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή15:00 6-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΚυριακή15:151-1 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο15:001-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:003-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο15:002-4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή11:000-2 
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή15:001-0 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή15:00 3-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο15:004-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο15:000-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο15:003-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΣάββατο15:000-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚυριακή11:00 2-0
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο15:002-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:004-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΣάββατο15:002-5
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΚυριακή11:000-0 
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή11:002-2 
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή11:002-2 
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή11:001-5 
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή11:00 2-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚυριακή11:30 0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή15:001-0 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15:001-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατο15:002-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή12:151-0 
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή15:003-3 
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή15:151-2 
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΚυριακή09:302-2 
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝΚυριακή09:300-0 
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΚυριακή11:00 0-4
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή11:00 3-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚυριακή12:15 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο15:002-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο15:001-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακή11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή15:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΚυριακή15:00
Κ 18 1ος Όμιλος