social fb social inst social yt

mylosspilios


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ [17,18/12]

Οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατοΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατοΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚυριακήΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακήΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακήΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΣάββατοΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατοΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατοΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακήΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚυριακήΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατοΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατοΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατοΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚυριακήΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
9η αγωνιστική
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤετάρτη
11η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤετάρτη
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΣάββατοΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΙΑΣΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατοΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατοΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚυριακήΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακήΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΣάββατοΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΠΟΨ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατοΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακήΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακήΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚυριακήΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακήΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚυριακήΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακήΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣάββατοΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατοΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΣάββατοΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατοΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακήΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατοΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΣάββατοΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚυριακήΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακήΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακήΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ 12 5ος Όμιλος