social fb social inst social yt

mylosspilios


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (12/13-2) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του σαββατοκυριακου στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣάββατο15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣάββατο15:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο15:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακή15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚυριακή15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:00
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο15:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή11:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚυριακή15:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο15:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΣάββατο15:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚυριακή15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο15:00
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚυριακή15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15:00
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨΣάββατο15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή09:30
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΚυριακή11:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή15:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚυριακή15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατο15:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣάββατο15:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚυριακή11:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή11:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΣάββατο15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή15:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚυριακή15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο15:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο15:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΣάββατο15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΣάββατο15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚυριακή11:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΚυριακή11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή11:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή11:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή11:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή12:30
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΣάββατο15:00
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚυριακή09:30
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗΚυριακή15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΩΝΚυριακή15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏρα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο15:00
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΚυριακή09:15
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή10:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή11:00
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.