social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές του σαββατοκυριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατοΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΣάββατοΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚυριακήΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακήΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακήΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατοΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατοΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΚυριακήΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακήΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακήΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατοΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατοΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατοΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακήΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚυριακήΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατοΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΣάββατοΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατοΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακήΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝΚυριακήΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατοΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατοΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΣάββατοΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακήΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακήΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΚυριακήΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΣάββατοΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατοΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακήΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακήΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακήΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακήΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατοΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατοΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατοΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακήΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚυριακήΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατοΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατοΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΣάββατοΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακήΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΠΕΥΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΚυριακήΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακήΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακήΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚυριακήΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακήΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακήΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατοΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΣάββατοΣΥΨΑΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚυριακήΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακήΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚυριακήΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΣάββατο
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακήΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακήΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακήΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ.
ΑΡΙΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΚυριακήΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΔιαιτητές
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣάββατοΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατοΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατοΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακήΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΚυριακήΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΠΟΛΥΖΟΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών)