social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ [2,3/4]

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΜΑΡΟΥΣΙΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΙΩΝΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητές
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
Κ18 8ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών)