social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το σημερινό πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ (14/5)

Το σημερινό πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ (14/5)

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄17:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ17:00
Κ 18 ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ17:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ19:30
Κ 18 ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ11:000-0 (πεν: 2-3)
Κ 16 ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)12:004-1
Κ 16 ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)17:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)17:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ17:45
Κ 14_7ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄09:302-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ10:000-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ18:15
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)18:30
Κ 14_8ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄10:000-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ12:005-1
ΡΟΥΦ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ16:00
Κ 14_9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΡΟΥΦ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)11:303-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ11:301-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙΛΙΟΥ17:00
Κ14_10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)10:000-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)10:302-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ11:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ11:003-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ17:30
Κ12 6ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών)
(11η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)10:001-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)10:300-2
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ18:15
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ19:30
Κ12 7ος Όμιλος 2ος Γύρος (Ισχυρών)
(11η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ10:002-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ10:152-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ14:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ19:30
Κ12 8ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών)
(11η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ10:000-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ11:302-3
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)17:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΙΛΙΟΥ18:303-0 α.α.
Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών)
(11η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ13:15
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)19:30
Κ 10 5ος Όμιλος 3ος Γύρος
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)10:000-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ16:00
Κ 10 6ος Όμιλος 3ος Γύρος
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ16:00
Κ 10 8ος Όμιλος 3ος Γύρος
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΏραΑποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ11:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)18:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.