Οι διαιτητές στην πρεμιέρα των αγώνων της Α' και Β' ΕΠΣΑ
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 24/09/22 | 16:30 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | 25/09/22 | 16:30 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | 24/09/22 | 16:30 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | 24/09/22 | 16:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 24/09/22 | 16:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | 25/09/22 | 16:30 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 25/09/22 | 16:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 24/09/22 | 16:30 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 25/09/22 | 16:30 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 25/09/22 | 16:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 24/09/22 | 16:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | 24/09/22 | 16:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | 25/09/22 | 16:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β. |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ | 24/09/22 | 16:30 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | 24/09/22 | 16:30 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ | 24/09/22 | 16:30 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 25/09/22 | 16:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ. |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 25/09/22 | 16:30 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | 24/09/22 | 16:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΡΡΑΣ Α. |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 24/09/22 | 16:30 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | 24/09/22 | 16:30 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ. |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 25/09/22 | 10:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ | 24/09/22 | 16:30 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 24/09/22 | 16:30 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ. |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 24/09/22 | 16:30 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. |
ΠΕΥΚΗ - ΠΟΨ | 25/09/22 | 16:30 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ | 25/09/22 | 16:30 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | 25/09/22 | 16:30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.