Ισοπαλία για Ακράτητο και Κερατσίνι

Ισόπαλος με σκορ 1-1 έληξε ο αγώνας του Ακράτητου με αντίπαλο το Κερατσίνι στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής του 5ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας.

Το Κερατσίνι προηγήθηκε στο 42' με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νικολέτου στέλνοντας την μπάλα στο Γ της εστίας του Μουζάκη που δεν μπόρεσε να αντιδράσει. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ακράτητος προσπάθησε και στα τελευταία λεπτά έφερε το ματς στα ίσια με γκολ του Μαούνη σε μια φάση όπου ο τερματοφύλακας του Κερατσινίου φέρει ευθύνη.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ: Μουζάκης, Νομικός, Διονέλλης, Κοντιζάς, Μαούνης, Κοντούλης Α(79' Πρίντεζης), Dhiambo(67' Κουτρούλης), Φιλιμέγκας(51' Κόρμαλης), Τσεπελέ(84' Σαχσανίδης), Πετσίτης, Καραγιάννης.

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ (Θεόφυλος Καλύβας): Κούμπουλα, Σφυρογιαννάκης, Μηλιώτης, Τριμπόνιας, Βαττής, Νικολέτος(67' Ροκάι), Στρίγγας(77' Χαλβάτζιου), Χαρίτος, Ελέζι, Χατζησοφρωνίου(86' Αγγελάκης), Ντιρμίσι(89' Κουλουριώτης)