Δείτε το πρόγραμμα της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ
Αναλυτικά, οι αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. | 1-0 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 3-1 |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α. | 0-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | 0-0 |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 1-1 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 0-1 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 4-0 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 2-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | 0-0 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 2-2 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | 1-4 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. | 1-1 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-5 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 1-0 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 2-2 |
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 1-0 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 2-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 4-1 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | 1-0 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | 2-0 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β. | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | 2-0 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-1 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-2 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | 2-1 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 0-0 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | 2-0 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΛΑΤΩΝ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 4-0 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 1-2 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. | 2-3 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 0-1 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. | 1-3 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | 1-0 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. | 3-0 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 2-2 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 2-1 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | 2-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 0-2 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 4-0 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 24/11/19 | 09:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 09:30 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α. | |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. | 0-1 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. | 1-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 0-2 |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 09:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | 0-1 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 6-0 |
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. |