Γαγάνης: Tο μυαλό μας είναι σε μια σειρά δύσκολων παιχνιδιών

Ικανοποιημένος παρουσιάστηκε ο προπονητής της Δάφνης Παλαιού Φαλήρου, Στέφανος Γαγάνης μετά τη νίκη επί του Γαλατσίου.

Αυτό αποτυπώνεται από τη δήλωση που παραχώρησε μετά το ματς:

Για τον αγώνα με το Γαλατσι έχω να δηλώσω , ότι εξελίχθηκε σε ένα εύκολο απόγευμα για εμάς καθώς δεν υπήρχε μεγάλη αντίσταση από τον αντίπαλο. Πιο συγκεκριμένα στο πρώτο ημίχρονο μπήκαμε αρκετά καλά και μπορέσαμε να δημιουργήσουμε κάποιες ευκαιρίες και να προηγηθούμε με 2-0, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε μια πολύ καλή διαχείρηση του παιχνιδιού και μπορέσαμε να πάρουμε μια σχετικά εύκολη νίκη με 3-0. Σίγουρα το μυαλό μας είναι σε μια σειρά δύσκολων παιχνιδιών που ακολουθούν τις επόμενες αγωνιστικές , αλλά κοιτάμε και ετοιμαζόμαστε για κάθε αγώνα ξεχωριστά ώστε να είμαστε όσο πιο έτοιμοι γίνεται.