Πανακούλιας: Αποδείξαμε και οι δυο

Ανάμεικτα συναισθήματα άφησε στον προπονητή της Πέρα Κλουμπ, Στάθη Πανακούλια το 1-1 με τον ΓΣ Καισαριανής.

Ο ίδιος μετά το ματς τόνισε: "Έγινε ένα παιχνίδι ανάμεσα σε δυο πολύ καλές ομάδες οι οποίες δίκαια βρίσκονται στις πρώτες θέσεις μέχρι στιγμής. Ήταν ένα ντέρμπι με τα όλα του, δυνατές φάσεις, πολύ καλός ρυθμός, μονομαχίες τις οποίες άλλες κερδίσαμε και άλλες χάσαμε. Στο α' ημίχρονο ήμασταν λίγο καλύτεροι χωρίς όμως να δημιουργήσουμε κλασσικές ευκαιρίες. Στο δεύτερο ημίχρονο και αφού δεχτήκαμε το γκολ το μας άνοιξε και χάθηκαν ευκαιρίες εκατέρωθεν και θα μπορούσαν και οι δυο ομάδες να χάσουν ή να κερδίσουν με τον αντίπαλο να έχε απειλήσει περισσότερο ειδικά με τις στημένες φάσεις. Τα συγχαρητήρια ανήκουν στους παίκτες μου που έπαιξαν για άλλο ένα ματς με αρκετές απουσιών, δηλαδή τεσσάρων βασικών μας καθώς και ο Θύμιος έγινε αναγκαστική αλλαγή στο 60'. Επίσης έληξε και η άδεια παραμονής του επιθετικού μας Μανσούρ Γιουσσέφ, ο οποίος είναι τεράστια απώλεια για εμάς. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και των δυο ομάδων. Συνεχίζουμε για τη δύσκολη συνέχεια".