Αλλαγή της τελευταίες στιγμής προέκυψε στον όμιλο που συμμετέχουν οι Αθηναϊκές ομάδες σύμφωνα με το soccerlive.gr.
Συγκεκριμένα, πληροφορίες αναφέρουν ότι ο Άρη Πετρούπολης και η Αγία Παρασκευή θα αλλάξουν ομίλους, μετά από απόφαση της επιτροπής διοργανώσεων της ΕΠΟ.
Μάλιστα η Μαρκό με ανάρτηση της έκανε γνωστό ότι ο αντίπαλος της Κυριακής θα είναι η ομάδα του Άρη Πετρούπολης και όχι η Αγία Παρασκευή όπως αρχικά είχε γίνει γνωστό.
Αυτό σημαίνει ότι τα ματς της Κυριακής που αφορούν τις αθηναϊκές ομάδες είναι τα εξής
Βύζας Μεγάρων-Αγία Παρασκευή
Μαρκό-Άρης Πετρούπολης.
Έτσι λοιπόν οι ομιλοι και οι αγωνιστικές είναι οι εξής
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική
Μαρκό-Άρης Πετρούπολης
Αετός Λουτρών – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός
Ελλάς Σύρου – Ιάλυσος
Ρεπό: Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
2η αγωνιστική
Ιάλυσος – Μαρκό
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός - Ελλάς Σύρου
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Αετός Λουτρών
Ρεπό: Άρης Πετρούπολης
3η αγωνιστική
Ελλάς Σύρου- Αετός Λουτρών
Άρης Πετρούπολης- ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Μαρκό
Ρεπό: Ιάλυσος
4η αγωνιστική
Μαρκό- ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός
Ιάλυσος – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ελλάς Σύρου- Άρης Πετρούπολης
Ρεπό: Αετός Λουτρών
5η αγωνιστική
Μαρκό – Ελλάς Σύρου
Αετος Λουτρών-Ιάλυσος
Άρης Πετρούπολης – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ρεπό: ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός
6η αγωνιστική
Αγία Παρασκευή-Αετός Λουτρών
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου-Ελλάς Σύρου
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός - Ιάλυσος
Ρεπό: Μαρκό
7η αγωνιστική
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακός- Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Ιάλυσος - Άρης Πετρούπολης
Αετός Λουτρών – Μαρκό
Ρεπό: Ελλάς Σύρου
7ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων – Αγια Παρασκευή
Ελλάς Ποντίων – Αστέρας Περάματος
Νίκη Σητείας – ΑΟ Τυμπακίου
Ρεπό: Απόλλων Αγίου Ιωάννου
2η αγωνιστική
ΑΟ Τυμπακίου– Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Περάματος - Νίκη Σητείας
Απόλλων Αγίου Ιωάννου – Ελλάς Ποντίων
Ρεπό: Αγία Παρασκευή
3η αγωνιστική
Νίκη Σητείας- Ελλάς Ποντίων
Αγία Παρασκευή- Αστέρας Περάματος
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Βύζας Μεγάρων
Ρεπό: ΑΟ Τυμπακίου
4η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων- Αστέρας Περάματος
ΑΟ Τυμπακίου – Απόλλων Αγίου Ιωάννου
Νίκη Σητείας- Αγία Παρασκευή
Ρεπό: Ελλάς Ποντιων
5η αγωνιστική
Βύζας Μεγάρων – Νίκη Σητείας
Ελλάς Ποντιων-ΑΟ Τυμπακίου
Αγία Παρασκευή - Απόλλων Αγίου Ιωάννου
Ρεπό: Αστέρας Περάματος
6η αγωνιστική
Αγία Παρασκευή-Ελλάς Ποντίων
Απόλλων Αγίου Ιωάννου-Νίκη Σητείας
Αστέρας Περάματος - ΑΟ Τυμπακίου
Ρεπό: Βύζας Μεγάρων
7η αγωνιστική
Αστέρας Περάματος- Απόλλων Αγίου Ιωάννου
ΑΟ Τυμπακίου - Αγία Παρασκευή
Ελλάς Ποντίων – Βυζας Μεγάρων
ΕΠΣ Λασιθιου: Νίκη Σητείας