Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
Κυριακή |
15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ |
Κυριακή |
15:30 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
Σάββατο |
15:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ |
Κυριακή |
11:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
Κυριακή |
15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ |
Κυριακή |
15:00 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ |
Σάββατο |
15:00 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ |
Σάββατο |
15:00 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
15:00 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ |
Σάββατο |
15:00 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ |
Κυριακή |
15:00 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ |
Κυριακή |
15:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
Κυριακή |
15:00 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨ |
Σάββατο |
15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ |
Κυριακή |
09:30 |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ |
Κυριακή |
11:30 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
15:00 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ |
Κυριακή |
15:30 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ |
Σάββατο |
15:00 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ |
Κυριακή |
11:00 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Κυριακή |
11:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ |
Κυριακή |
12:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Κυριακή |
15:00 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ |
Σάββατο |
15:00 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ |
Κυριακή |
15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ |
Κυριακή |
15:00 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ |
Κυριακή |
15:00 |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Σάββατο |
15:00 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
Σάββατο |
15:00 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ |
Κυριακή |
11:00 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
Σάββατο |
15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ |
Κυριακή |
11:00 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ |
Κυριακή |
11:00 |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
Κυριακή |
11:00 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ |
Κυριακή |
15:00 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ |
Κυριακή |
11:00 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ |
Κυριακή |
11:00 |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Κυριακή |
12:30 |
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ |
Κυριακή |
15:00 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ |
Σάββατο |
15:00 |
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
Σάββατο |
15:00 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ |
Κυριακή |
09:30 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ |
Κυριακή |
15:00 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ |
Κυριακή |
15:00 |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
Αγώνας |
Ημέρα |
Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
Σάββατο |
15:00 |
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ |
Κυριακή |
09:15 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
Κυριακή |
10:00 |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ |
Κυριακή |
11:00 |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
15:00 |