Δείτε τους αγώνες του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 3-0 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 1-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | Αναβολή |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 2-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 0-7 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 3-0 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | Αναβολη |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | Αναβολή |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-1 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 1-2 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | 2-0 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | Αναβλήθηκε |
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 2-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | Αναβλήθηκε |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 2-1 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 2-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 6-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | 2-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. |