social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Δείτε τους σημερινούς αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή22/12/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/12/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή22/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή22/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/12/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3 
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή22/12/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή22/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.2-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο21/12/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Σάββατο21/12/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/12/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή22/12/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-2 
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Κυριακή22/12/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0 
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-1 
ΡΟΥΦ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦΚυριακή22/12/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο21/12/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/12/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο21/12/1915:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/12/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή22/12/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-5 
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή22/12/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή22/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-3 
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/12/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-1 
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο21/12/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο21/12/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο21/12/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/12/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο21/12/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/12/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6-2 
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/12/1915:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-2 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο21/12/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο21/12/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΟΥΔΗΣάββατο21/12/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/12/1911:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή22/12/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή22/12/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο21/12/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣΚυριακή22/12/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή22/12/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

Σχετικά άρθρα