social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

 

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο15/02/2015:00
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή16/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή16/02/2015:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή16/02/2015:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο15/02/2015:00
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦΣάββατο15/02/2015:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή16/02/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο15/02/2015:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2011:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή16/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή16/02/2015:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/02/2015:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο15/02/2015:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή16/02/2011:30
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΥΚΗΣΚυριακή16/02/2015:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2015:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/02/2015:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2015:00
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/02/2015:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο15/02/2015:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/02/2015:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΓΟΥΔΗΣάββατο15/02/2015:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή16/02/2011:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή16/02/2011:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή16/02/2011:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2015:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2015:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/02/2015:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΚυριακή16/02/2009:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/02/2011:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή16/02/2011:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΡΟΥΦΚυριακή16/02/2012:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή16/02/2015:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/02/2015:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο15/02/2015:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2009:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2009:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2009:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή16/02/2011:00
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή16/02/2011:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή16/02/2012:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦΚυριακή16/02/2015:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15/02/2015:00
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/02/2015:00
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο15/02/2015:00
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο15/02/2015:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/02/2011:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/02/2011:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή16/02/2012:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή16/02/2015:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.