Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:30 | ||
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 09:00 | ||
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ||
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (20η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 15:00 | ||
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ||
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 16/02/20 | 15:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.