social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΣάββατο1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΣάββατο1-5
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚυριακή
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο3-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακή
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚυριακή
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚυριακή
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΣάββατο0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο3-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΚυριακή
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚυριακή
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑΣάββατο3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚυριακή
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚυριακή
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚυριακή
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚυριακή
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο1-4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣΣάββατο5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΣάββατο1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακή
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚυριακή
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚυριακή
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΚυριακή
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚυριακή
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΚυριακή
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚυριακή
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΣάββατο0-5
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΚυριακή1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004Κυριακή
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚυριακή
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΑποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝΣάββατο1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΣάββατο2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΣάββατο6-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΣάββατο3-1
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΚυριακή
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΚυριακή
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚυριακή