Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησία της ΕΠΣΑ οι διαιτητές του προσεχούς σαββατοκύριακου.
Αναλυτικά
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. | |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. | |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. | |
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | |
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. | |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΟΨ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 10:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 09:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:30 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. | |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΑΡΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. |
-