social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων σε Α', Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο26/09/2016:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/09/2016:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή27/09/2016:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/09/2016:30
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή27/09/2016:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/09/2016:30
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή27/09/2016:30
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο26/09/2016:30
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/09/2016:30
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄Σάββατο26/09/2016:30
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή27/09/2016:30
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή27/09/2016:30
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/09/2016:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Κυριακή27/09/2016:30
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο26/09/2016:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο26/09/2016:30
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦΣάββατο26/09/2016:30
ΙΑΣΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΙΛΙΟΥΣάββατο26/09/2016:30
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/09/2016:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο26/09/2016:30
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/09/2016:30
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/09/2016:30
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο26/09/2016:30
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο26/09/2016:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή27/09/2016:30
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή27/09/2016:30
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή27/09/2016:30
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή27/09/2016:30
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο26/09/2016:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο26/09/2016:30
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή27/09/2011:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή27/09/2016:30
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/09/2016:30
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή27/09/2016:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή27/09/2016:30
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο26/09/2016:30
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο26/09/2016:30
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο26/09/2016:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/09/2016:30
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο26/09/2016:30
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή27/09/2011:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/09/2011:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/09/2011:00
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο26/09/2016:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο26/09/2016:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή27/09/2011:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/09/2011:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή27/09/2011:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή27/09/2011:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή27/09/2011:00
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή27/09/2011:00
ΑΡΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή27/09/2011:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΚυριακή27/09/2011:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/09/2011:00
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΓΟΥΔΗΚυριακή27/09/2016:30
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο26/09/2016:30
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΙΛΙΟΥΚυριακή27/09/2010:00
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή27/09/2011:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦΚυριακή27/09/2016:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή27/09/2016:30
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣΚυριακή27/09/2016:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Σχετικά άρθρα

Τα αποτελέσματα από τις εκλογές που έγιναν στον Ηλυσιακό

Μεγάλη επιστροφή Παρασκευόπουλου στην Δόξα Βύρωνος

Φοίνικας Περιστερίου: Στις 10/6 και ώρα 20.00 η Γενική Συνέλευση