social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (10/10) στην ΕΠΣΑ

Αυτά είναι τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 10/10 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο16:15 6-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο16:15 3-0
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΣάββατο16:15 1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο16:15 2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο16:15 3-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΣάββατο16:15 3-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο16:15 3-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατο16:15 1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο16:15 2-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΣάββατο16:15 1-2
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο16:15 1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΣάββατο16:15 2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο16:15 1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16:15 0-0
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο16:15 1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨΣάββατο16:15 0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο16:15 1-2
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο16:15 0-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο16:15 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16:15 3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο16:15 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΣάββατο16:15 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμέραΏραΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΣάββατο16:15 1-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο16:15 1-0

Σχετικά άρθρα

Θεμα soccerlive Ι Κλείνει Χιονά ο Κολωνος

Νίκολι: «Δεν παίζουμε με την υγεία-Ανταγωνιστικοί με την επανέναρξη του πρωταθλήματος»

Ξεκινάνε 1 Ιουνίου οι Ακαδημίες του ΠΑΣ Γαλάτσι