social fb social inst social yt

mylos


XAGORARI ASFALEIES

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (16,17/10)

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην Α', Β' και Γ' ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/10/2116:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/10/2116:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/10/2116:00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή17/10/2116:00
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή17/10/2116:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο16/10/2116:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗΣάββατο16/10/2116:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/10/2111:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή17/10/2111:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο16/10/2116:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή17/10/2116:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Κυριακή17/10/2116:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/10/2116:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή17/10/2116:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή17/10/2116:00
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή17/10/2116:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο16/10/2116:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΟΨΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/10/2116:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή17/10/2113:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή17/10/2116:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή17/10/2116:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο16/10/2116:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/10/2116:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή17/10/2110:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/10/2113:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/10/2116:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑΠΕΥΚΗΣΚυριακή17/10/2116:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/10/2116:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/10/2116:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή17/10/2116:00
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο16/10/2116:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο16/10/2116:15
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή17/10/2112:00
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Κυριακή17/10/2116:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)Κυριακή17/10/2116:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή17/10/2111:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/10/2111:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/10/2111:00
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦΚυριακή17/10/2111:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή17/10/2116:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο16/10/2116:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦΣάββατο16/10/2116:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/10/2116:00
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή17/10/2112:30
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή17/10/2116:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή17/10/2109:30
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/10/2110:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή17/10/2111:00
ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή17/10/2111:00
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή17/10/2116:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο16/10/2116:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟΣάββατο16/10/2116:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/10/2116:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/10/2111:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/10/2116:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.