Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
01/11/19 | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | |
02/11/19 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
03/11/19 | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
04/11/19 | ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. | |
05/11/19 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. | |
06/11/19 | ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | |
07/11/19 | ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | |
08/11/19 | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
09/11/19 | ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. | |
10/11/19 | ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α. | |
11/11/19 | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
12/11/19 | ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
13/11/19 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | |
14/11/19 | ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. | |
15/11/19 | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
16/11/19 | ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17/11/19 | ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
18/11/19 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. | |
19/11/19 | ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
20/11/19 | ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
21/11/19 | ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. | |
22/11/19 | ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
23/11/19 | ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. | |
24/11/19 | ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25/11/19 | ΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
26/11/19 | ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | |
27/11/19 | ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
28/11/19 | ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | |
29/11/19 | ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:30:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
30/11/19 | ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
31/12/19 | ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
32. | ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΠΟΨ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
34. | ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | |
35. | ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. | |
36. | ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
37. | ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
38. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
39. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | ||
40. | ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
42. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
43. | ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 09:00:00 | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. | |
44. | ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | |
45. | ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 12:00:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
46. | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. | |
47. | ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | |
48. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
49. | ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
50. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
51. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
52. | ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 09:00:00 | ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
53. | ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 10:30:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. | |
54. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
55. | ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 12:00:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | |
56. | ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 15:00:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
57. | ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
58. | ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. | |
59. | ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ |
|
Σάββατο | 09/11/19 | 15:00:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
60. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
61. | ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΡΙΩΝ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | |
62. | ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε. | |
63. | ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:00:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. | |
64. | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ |
|
Κυριακή | 10/11/19 | 11:30:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. |
Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
- Κυριάκος Παντζαρίδης
- Α' ΕΠΣΑ