Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το προσεχές σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΡΟΥΦ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΒΥΡΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 12:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 09:00 | ||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:00 | ||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ||
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (17η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 15:00 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 09:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 26/01/20 | 09:30 | ||
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 |