Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΑ για το προσεχές σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά,
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ||
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ||
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 01/12/19 | 09:30 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 30/11/19 | 15:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 01/12/19 | 09:00 | ||
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 01/12/19 | 15:00 |