Μολαικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 2- 1

Με ήττα αποχαιρέτισε την Γ΄ Εθνική η Κορωνίδα Κοιλάδας αφού έχασε από τον Μολαικό στο γήπεδό του με σκορ 2-1.

sportermionida.blogspot.gr

Η Κορωνίδα προηγήθηκε στο 20΄λεπτό μετά από κάθετη μπαλιά του Ι.Κάλα στον Α.Οψιμούλης και αυτός με σουτ άνοιξε το σκορ . Στο 38΄λεπτό η Κορωνίδα έχασε μεγάλη ευκαιρία να διπλασιάσει τα τέρματά της όταν σουτ του Κοτσοβού η μπάλα αποκρούστηκε από το δοκάρι . Στο 55΄λεπτό νέα ευκαιρία για την Κορωνίδα όταν ο Παπαιωάννου με μπαλιά στην πλάτης της άμυνας του Μολαικού έγαλε τον Ι.Κάλα απέναντι από τον Χάμος που πλάσαρε άουτ. Στο 75΄λεπτό ο Α.Κουτρουλάκης με σουτ μέσα από την περιοχή έκανε το 1-1. Στο 84΄λεπτό ο Κότσαλης μετά από φάση διαρκείας μέσα στην περιοχή. Στο 90΄λεπτό νέα ευκαιρία με τον Παπαϊωάννου που πλάσαρε άουτ.

Μολαικός :Χάμος, Κολλιάκος, Κότσαλης, Ζώταλης,( 63΄Μουτσάτσος),  Α.Κουτρουλάκης, Γιαννόπουλος, Διαμαντάκης, Δήμας, ( 46΄Κουλούρης), Σωτηρόπουλος, Γ.Κουτρουλάκης, Χατζησιμιώτης .

Κορωνίδα Κοιλάδας : Αλευράς, Α.Καράι, Μπακατσέλος, Ι.Οψιμούλης, Σελλής, Παπαιωάννου, Κοτσοβός, Σαμαράς,Α.Οψιμούλης ( 59΄Α.Κάλα),  Ι.Κάλα, Κ.Μπάζος,