Δειτε τα ματς της σημερινής ημέρας στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 1-1 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 3-0 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. | Αναβλήθηκε |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 2-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. | 0-7 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | 3-0 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | Αναβλήθηκε |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | Αναβλήθηκε |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 2-1 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 1-2 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | 2-0 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | Αναβλήθηκε |
ΒΥΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 2-0 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-0 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. | Αναβλήθηκε |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | 2-1 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 2-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | 6-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | 2-1 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | 1-0 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 3-1 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. | |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. | Αναβλήθηκε |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 10:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 09:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ. | |
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/12/19 | 09:30 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 0-0 |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 14/12/19 | 15:00 | ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. | 3-0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15/12/19 | 09:00 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α. | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 15/12/19 | 13:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. |