Φιλική μοιρασιά για Καματερό και Χαραυγιακό

Σε ένα πολύ δυνατό προετοιμασίας ματς Καματερό και Χαραυγιακός έμειναν στο 1-1.

Η μπάλα στο πρώτο ημίχρονο ανεβοκατέβαινε και οι ομάδες προσέφεραν καλό θέαμα τηρουμένης της εποχής και του καύσωνα της Αθήνας.
Συνεχές πρέσινγκ αλληλοκαλύψεις και πάθος που περίσσευε!
Η δύναμη εμφανίστηκε και στο δεύτερο ημίχρονο παρά τις αλλαγές.Το σκόρερ άνοιξε ο Χαραυγιακός στο 65 λεπτό με κεφαλιά του Κουκοβίνη και το Καματερό ισοφάρισε στο 82 με σουτ του Ζοζέφ.

ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (Γαλινός Νικολαϊδης): Στουραιτης, Πιτέλης, Ανδριτσοπουλος, Παππάς, Μπίμπιζας, Τσιργιώτης, Ουάγια, Πετανάι, Παπαϊωάννου, Παλυβός Κ/, Ζαχαρόπουλος.
Έπαιξαν επίσης Ανδρεουσόπουλος Κοντής Παλυβός Α Ραυτόπουλος Ζοζέφ Δουγιέκος Κατσικάνταης και Σπυρόπουλος.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ (Μαργαριτης Χατζηαλέξης) Λαμπροπουλος, Κούρτης Παρασκευόπουλος Κουρσοποδιώτης Κούτρας Δημητρακόπουλος Δραμουντάνης Τσουτάκης Μπεσσού Alsinio Πασσάς Δρόσος.

Έπαιξαν ακόμη οι Αγγελής, Τσέκος, Μαραγκουδάκης, Γιαννόπουλος, Κουκοβίνης, Κουτσούμπας, Πλούμης, Κασσιανος, Καραβός.