ΑΕ Μοσχάτου: Σήμερα στη Μύκονο συντελέστηκε ένα ποδοσφαιρικό... έγκλημα

Την εξής ανακοίνωση εξέδωσε η ΑΕ Μοσχάτου
Σήμερα στο γήπεδο της Μυκόνου συντελέστηκε ένα ξεκάθαρο "ποδοσφαιρικό έγκλημα" .Με πρωταγωνιστή, απόλυτα αρνητικό, τον διαιτητή κύριο Μπαϊρακτάρη. Τον οποίο κάλλιστα μπορούμε να χαρακτηρίσουμε ως Κύρο Γρανάζη μετά τις "ανακαλύψεις" του στο σημερινό παιχνίδι οι οποίες ήταν απόλυτα και ξεκάθαρα εις βάρος της ΑΕ Μοσχάτου. Πάμε να τις θυμηθούμε
1) Φαίνεται πως αν δεν ισοφάριζε η γηπεδούχος, το πρώτο ημίχρονο δεν θα έληγε.Λιγο πριν φτάσουμε στο πέμπτο λεπτό καθυστερήσεων,άγνωστο για ποιο λόγο, είχαμε το 1-1 και αφού έχουν προηγηθεί δύο φάουλ δευτερόλεπτα πριν, τόσο στον Ιωάννου,όσο και στο Βλάχο. Αυτή είναι η δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που συμβαίνει κάτι τέτοιο μετά το περσινό παιχνίδι με τον Εθνικό που το β ημίχρονο κράτησε "150" λεπτά
2) Δόθηκαν σε βάρος μας δύο πέναλτι ανύπαρκτα τα οποία αμφιβάλλουμε αν έδινε και ο Πρόεδρος της Μυκόνου.
3)Η αποβολή του Καραλή, με απευθείας Κόκκινη, η οποία ήταν το λιγότερο υπερβολική με τον Κο Μπαϊρακτάρη να παίρνει με χαρακτηριστική άνεση την απόφαση του
4) Επίσης τεράστια εντύπωση μας προκάλεσε η ανοχή του στο σκληρό έως κάποιες φορές αντιαθλητικό παιχνίδι των αντιπάλων μας την ίδια ώρα που τα δικά μας μαρκαρίσματα δίνονταν εύκολα φάουλ.
Θέλουμε να στείλουμε ένα μήνυμα πρός κάθε κατεύθυνση.Αν δεν μας θέλετε και επιθυμείτε να μας ρίξετε με αυτό τον ξεδιάντροπο τρόπο , κατηγορία, να μας το πείτε για να το ξέρουμε.