Καλό πρόσωπο ο Καραβάς στα Σπάτα

Το δεύτερο φιλικό στα πλαίσια της προετοιμασίας έδωσε σήμερα η ομάδα του Καραβά αντιμετωπίζοντας εκτός έδρα την Κ19 της ΑΕΚ με ισόπαλο αποτέλεσμα 3-3.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο πρώτο μέρος με το γκολ του Μιχάλη Κοσίδη στο(5') .
Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν με το Παναγιώτη Ατματζίδη στο (13') όπου έγινε το 1-1.
Στο επόμενο λεπτό οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-1 με το γκολ του Κώστα Ρουκουνάκη (14').
Η ομάδα της Κοκκινιάς ισοφάρισε με το γκολ του Παναγιώτη Ατματζίδη στο (44') όπου έγινε το 2-2.

Το προβάδισμα για τους νεοφώτιστους στην Γ' Εθνική έδωσε στο (84') λεπτό ο Ίντριζ Μιρντιτά κάνοντας το 3-2, όμως οι γηπεδούχοι μετά από ασίστ του Τόλη Χριστόπουλου ισοφάρισαν και έγινε το 3-3.

Ευχαριστούμε θερμά την ακαδημία ποδοσφαίρου ΠΑΕ ΑΕΚ για την άψογη φιλοξενία που παρείχε στην ομάδα μας.

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑ (Λευτέρης Βασιλειάδης) Ζαχαρής, Στρέφι,Μύρκος, Άλμπι, Λίτσι, Ντάφλας, Παπασπύρου, Ατματζίδης, Κιάφας, Σελμανάι και( Υπό δοκιμή).