Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 00:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΒΥΡΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 15:15 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 28/11/21 | 11:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 12:15 | ||
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:15 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 09:30 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 09:30 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 12:15 | ||
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 27/11/21 | 15:00 | ||
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 11:00 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 28/11/21 | 15:00 |