Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 15:00 | 0-0 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 15:00 | 3-2 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | 15:00 | 0-1 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | 15:00 | 1-1 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | 15:00 | 0-2 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΒΥΡΩΝ | 15:00 | 0-0 |
11η αγωνιστική | ||
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | 15:00 | 0-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 15:00 | 0-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | 15:00 | 1-5 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | 1-1 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 15:00 | 2-0 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 15:00 | 4-1 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | 15:00 | 1-0 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 15:00 | 3-0 |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 15:00 | 5-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | 15:00 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | 15:00 | |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 15:00 | |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | 15:00 | |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | 15:00 | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | 15:00 | 1-0 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | 15:00 | 1-5 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 15:00 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | 15:00 | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΡΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||
Αγώνας | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 15:00 | |
Κ 18 1ος Όμιλος |