Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:30 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (19 αγωνιστική) |
||||
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 09:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
ΠΕΥΚΗ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:15 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:30 |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 20/02/22 | 09:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 09:15 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 20/02/22 | 11:00 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 10:00 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 11:45 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΦΟΒΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 19/02/22 | 15:00 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 20/02/22 | 15:00 |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρο |
Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ για το προσεχές σαββατοκύριακο [19/20-2]
- Κυριάκος Παντζαρίδης