social fb social inst social yt

mylosspilios


XAGORARI ASFALEIES

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές της πρεμιέρας

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα των αγώνων της Α' και Β' ΕΠΣΑ

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ24/09/2216:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ24/09/2216:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ24/09/2216:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ25/09/2216:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ25/09/2216:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ24/09/2216:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ24/09/2216:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24/09/2216:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ25/09/2216:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ25/09/2216:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ24/09/2216:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ24/09/2216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ25/09/2216:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ25/09/2216:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ25/09/2216:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ24/09/2216:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24/09/2216:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ24/09/2216:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ24/09/2216:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ25/09/2216:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ25/09/2216:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ24/09/2216:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ24/09/2216:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ24/09/2216:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ25/09/2216:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ25/09/2216:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ25/09/2216:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ24/09/2216:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ24/09/2216:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ24/09/2216:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ25/09/2210:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ25/09/2216:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ25/09/2216:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ24/09/2216:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ24/09/2216:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ24/09/2216:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
ΠΕΥΚΗ - ΠΟΨ25/09/2216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ25/09/2216:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ25/09/2216:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.