Το σημερινό (17/12) πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 17/12/22 | 15:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | ΓΟΥΔΗ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 17/12/22 | 15:00 | |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 17/12/22 | 15:00 | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 17/12/22 | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 17/12/22 | 15:00 | |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΙΛΙΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 17/12/22 | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΑΡΙΩΝ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 17/12/22 | 15:00 | |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 17/12/22 | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 17/12/22 | 15:00 | |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 17/12/22 | 15:00 | |
Κ18 1ος Όμιλος |