Δείτε το πρόγραμμα του προσεχούς σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | 11/02/23 | 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 11/02/23 | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 12/02/23 | 15:00 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 12/02/23 | 15:00 |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | 12/02/23 | 15:00 |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 12/02/23 | 10:30 |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 12/02/23 | 11:00 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 12/02/23 | 11:00 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 12/02/23 | 15:00 |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 11/02/23 | 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 11/02/23 | 15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΒΥΡΩΝ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 11/02/23 | 15:00 |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 11/02/23 | 15:00 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΓΟΥΔΗ | 12/02/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 12/02/23 | 15:00 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 12/02/23 | 15:00 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 12/02/23 | 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 12/02/23 | 15:15 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | 11/02/23 | 15:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΡΟΥΦ | 11/02/23 | 15:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 11/02/23 | 15:00 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 12/02/23 | 11:00 |
ΑΡΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 12/02/23 | 11:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 11/02/23 | 15:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 11/02/23 | 15:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 11/02/23 | 15:00 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 11/02/23 | 15:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | 11/02/23 | 15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 12/02/23 | 11:00 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 11/02/23 | 15:00 |
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΙΛΙΟΥ | 11/02/23 | 15:00 |
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΕΥΚΗΣ | 12/02/23 | 15:00 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 12/02/23 | 15:00 |
ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 12/02/23 | 15:30 |
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 11/02/23 | 15:00 |
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | 12/02/23 | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | 12/02/23 | 15:00 |
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΕΥΚΗΣ | 11/02/23 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | 11/02/23 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 12/02/23 | 09:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 12/02/23 | 11:00 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΟΥΦ | 12/02/23 | 11:00 |
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 11/02/23 | 15:00 |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 11/02/23 | 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | 12/02/23 | 11:00 |
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 12/02/23 | 11:00 |
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 12/02/23 | 09:30 |
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 12/02/23 | 11:00 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 12/02/23 | 12:30 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΙΛΙΟΥ | 12/02/23 | 15:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | 12/02/23 | 15:00 |
Κ18 7ος Όμιλος 2ος Γύρος(Ισχυρών) |