Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ (25/26-3-2023)
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | 25/03/23 | 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 25/03/23 | 15:00 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 25/03/23 | 15:00 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 26/03/23 | 16:00 |
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 26/03/23 | 16:00 |
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 25/03/23 | 15:00 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 26/03/23 | 11:30 |
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 26/03/23 | 11:30 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 26/03/23 | 16:00 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | 26/03/23 | 16:00 |
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | 25/03/23 | 15:00 |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | 26/03/23 | 11:30 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 26/03/23 | 16:00 |
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 26/03/23 | 16:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | 26/03/23 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | 26/03/23 | 11:30 |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 26/03/23 | 16:00 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | 26/03/23 | 16:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | 26/03/23 | 16:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | 26/03/23 | 16:00 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΡΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ | ΥΜΗΤΤΟΥ | 25/03/23 | 15:00 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | 25/03/23 | 15:00 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 25/03/23 | 15:00 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΠΕΥΚΗΣ | 25/03/23 | 15:00 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 25/03/23 | 15:00 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | 25/03/23 | 15:00 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | 25/03/23 | 15:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | 26/03/23 | 11:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | 26/03/23 | 11:30 |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | 26/03/23 | 11:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | 26/03/23 | 11:30 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | 26/03/23 | 11:30 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημ/νία | Ώρα |
ΠΟΨ - ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 25/03/23 | 15:00 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 25/03/23 | 15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | 25/03/23 | 15:00 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΙΛΙΟΥ | 25/03/23 | 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ | ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 26/03/23 | 16:30 |
Κ16 13ος Όμιλος 2ος Γύρος(Λιγότερο Ισχυρών) |