Δείτε το πρόγραμμα των εξ αναβολής αγώνων σε Α' και Β' ΕΠΣΑ, την 14η αγωνιστική της Γ' ΕΠΣΑ και το πρόγραμμα Κυπέλλου
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 49ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Τετάρτη | 08/01/20 | 14:30 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Τετάρτη | 08/01/20 | 14:30 | ||
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Τετάρτη | 08/01/20 | 14:30 | ||
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 08/01/20 | 14:30 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:30 | ||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 05/01/20 | 12:00 | ||
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ||
ΑΡΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ||
Κ14-1ος-Ομιλος |