Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | 0-1 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. | 4-2 |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-3 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. | 1-1 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | 5-1 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. | 5-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. | 1-3 |
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. | |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:30 | ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. | 0-2 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. | 0-1 |
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α. | |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 05/01/20 | 12:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | |
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΓΟΥΔΗ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 2-0 |
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. | 2-4 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 04/01/20 | 15:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 05/01/20 | 11:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. | |
ΑΡΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 05/01/20 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. |