Δείτε τους διαιτητές του σαββατοκύριακου
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΓΟΥΔΗ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. | |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. | |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α. | |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. | |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΟΨ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. | |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. | |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 10:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 13:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. | |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. | |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:15 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 12:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. | |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΟΥΜΗ Α. | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. | |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε. | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 12:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΑΦΟΒΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 09:30 | ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 17/10/21 | 10:00 | ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. | |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΑΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 16/10/21 | 16:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 17/10/21 | 11:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 17/10/21 | 16:00 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. | |
Κ 18 1ος Όμιλος |