Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. | 2-1 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | 2-1 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-1 |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 15:00 | ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | Κυριακή | 15:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 1-2 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-0 |
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Σάββατο | 16:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 4-0 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Κυριακή | 11:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. | 3-0 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. | 1-1 |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | Κυριακή | 15:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. | 0-1 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | Σάββατο | 16:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. | 1-1 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ | Σάββατο | 16:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. | 2-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | Σάββατο | 16:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. | 3-3 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. | 2-1 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | 1-0 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Σάββατο | 16:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 2-1 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 16:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. | 0-1 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | 0-2 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 0-1 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ. | 4-1 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. | 3-0 |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | Κυριακή | 11:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. | 2-0 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 1-0 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-0 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. | 3-0 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | Κυριακή | 11:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. | |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν. | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Κυριακή | 15:00 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. | 3-3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Κυριακή | 15:00 | ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | Σάββατο | 16:00 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 0-0 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. | 3-3 |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Σάββατο | 16:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. | 1-0 |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | 4-1 |
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Κυριακή | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. | 1-0 |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-3 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΥΚΗ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. | 4-6 |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | |
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | Κυριακή | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 16:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 1-4 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | Κυριακή | 09:30 | ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | Κυριακή | 11:00 | ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | 11:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 11:30 | ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. | 1-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Σάββατο | 16:00 | ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. | 3-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 16:00 | ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. | 2-3 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Κυριακή | 09:00 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. | |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | Κυριακή | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. | |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΡΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Κυριακή | 09:00 | ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. | |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | 10:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 11:45 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ | Κυριακή | 15:00 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. | 0-1 |
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | Σάββατο | 16:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. | 2-1 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16:00 | ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. | 0-4 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ | Σάββατο | 16:00 | ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. | 5-2 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | Σάββατο | 16:00 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. | 1-2 |
Κ 18 1ος Όμιλος |