Βαθμό η Δάφνη Π. Φαλήρου, 1-1 με Άγ. Δημήτριο

Τον τέταρτο βαθμό πρόσθεσε στη συγκομιδή της η Δάφνη Π. Φαλήρου, υποχρεώνοντας τον Άγιο Δημήτριο σε ισοπαλία με 1-1 στο γήπεδο Τραχώνων.

Οι φιλοξενούμενοι πραγματοποίησαν μία πολύ καλή εμφάνιση και παρότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 54ο λεπτό από το σουτ του Νικολάου (1-0), ευτύχησαν να ισοφαρίσουν στο 71ο λεπτό με σουτ του Βλασερού και να αποσπάσουν τον βαθμό, που σαφώς ενισχύει την ψυχολογία στις τάξεις τους.

Διαιτητές: Αρβανίτης, Μπακογιάννης-Λ. Τσολακίδης

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Αλβέρτος Παπαδάκης): Κόρδας, Τάγκαλος, Ξενιτόπουλος (17' λ. τρ. Καλαντζής), Ακαρέπης, Τσάκος, Πάσα (46' Ορφανός), Αρώνης, Χαραλαμπόπουλος (78' Καρτζιώλας), Νικολάου (78' Σκόνδρας), Κώττας (83' Φωτουλάκης), Σαμπάνης

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (Βαγγέλης Σάπκας): Μπότος, Ιωαννίδης, Λυκουρόπουλος, Κόθρας, Χριστόπουλος, Λιόσης, Ευθυμίου (66' Σίμος), Γιαννούλης, Φέρτης, Ποζίδης, Κωνσταντινίδης (66' Βλασερός).