Χωρίς νικητή το ματς Άγιοι Ανάργυροι-Λυκόβρυση

Ισόπαλοι χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Άγιοι Ανάργυροι και Λυκόβρυση με τις δυο ομάδες να μένουν στο 0-0.

Το ματς που αφορούσε την 10η αγωνιστική του 1ου ομίλου είχε σχετικά καλό ρυθμό όμως δεν σημειώθηκε κάποιο γκολ με αποτέλεσμα οι δυο ομάδες να παραμείνουν χαμηλά στην κατάταξη. Σις καθυστερήσεις αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας Κέμπας για τους φιλοξενούμενους.

Στο α' μέρος οι γηπεδούχοι είχαν καλή στιγμή με τον Ξαγοράρη όπως και στο β' ημίχρονο με τον ίδιο ποδοσφαιριστή όμως το 0-0 έμεινε μέχρι τέλους.

ΑΓΙΟΙ (Χρήστος Πιπίνης): Αγγελάκης, Βυζανιάρης, Ζαρκαδούλας, Κατσάρας, Καμβύσης, Οικονόμου (72' Παπουλίδης), Καριατλής, Ξαγοράρης, Φωτόπουλος (84' Σκοτόλι), Κατσίβελας (80' Χαραλάμπους), Αρβανιτάκης (46' Θεοδωράκης).

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ (Κώστας Ιωάννου): Κέμπας, Σιαδήμας, Γαλακτίδης, Μπογκντάνι, Αγγελης (84' Δανόπουλος), Σουλιώτης (42' Κορρές), Νάστος, Τασιούδης, Παπαχρήστος (84΄ Κρασνίκι), Πανταγιάς, Στούλας (47' Πάγκας).