Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15:00 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 15:00 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Σάββατο | 15:00 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 11:00 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 15:00 |
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΒΥΡΩΝ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Τετάρτη | 15:00 |
11η αγωνιστική | |||
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 15:00 |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Κυριακή | 15:00 |
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Σάββατο | 15:00 |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Κυριακή | 15:00 |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΑΣΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 15:00 |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (11η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 09:30 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 11:00 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 15:00 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 12:00 |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 15:00 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 15:00 |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 15:00 |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ | Κυριακή | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 15:00 |
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 11:00 |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 11:00 |
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 15:00 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 15:00 |
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 11:00 |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 11:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 15:00 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 15:00 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 15:00 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 15:00 |
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 09:00 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 11:00 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΑΡΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 15:00 |
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 11:00 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 11:00 |
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 12:00 |
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 15:00 |
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 09:00 |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 11:00 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 15:00 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 15:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.