Δείτε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΙΑΣΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:30 | ||
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | ||
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 01/02/20 | 09:00 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 09:00 | ||
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 10:30 | ||
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 | ||
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 15:00 | ||
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 09:00 | ||
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 02/02/20 | 11:00 | ||
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ||
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 02/02/20 | 15:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.