Δείτε το πρόγραμμα του Σαββάτου στα γηπεδα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | 15:00 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. | 1-2 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | 15:00 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. | 0-3 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 15:30 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. | 0-1 |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ | 15:00 | ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. | 1-3 |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 15:00 | ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. | 0-2 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ | 15:00 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. | 2-2 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. | 3-0 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | 15:00 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | 15:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. | 0-1 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. | 2-1 |
ΡΟΥΦ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 15:00 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. | 4-1 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 15:00 | ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. | 7-0 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | 15:00 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. | 1-2 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | 15:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. | 0-0 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | 15:00 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. | 3-3 |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | 15:00 | ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. | 2-1 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ | 15:00 | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 1-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ | 15:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β. | 3-0 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΟΨ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | 15:00 | ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. | 1-2 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 15:00 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. | 0-3 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | 15:00 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. | 3-2 |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | 15:00 | ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-3 |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | 15:00 | ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. | 4-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | 15:00 | ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ. | 1-1 |
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | 15:00 | ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. | 3-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | 15:00 | ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | 0-3 |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | 15:00 | ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. | 4-2 |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ | 15:00 | ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε. | 3-0 |