Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα Κυπέλλου για την α' φάση
50ο ΚΥΠΕΛΛΟ (1η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΠΕΥΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΟΨ | ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 05/09/20 | 16:30 | ||
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 06/09/20 | 09:00 | ||
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 06/09/20 | 10:00 | ||
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 06/09/20 | 12:30 | ||
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ | ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 | ||
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 06/09/20 | 16:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.