Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Σάββατο | 16:30 | ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 16:30 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. |
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) | Σάββατο | 16:30 | ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 16:30 | ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 16:30 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. |
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 16:30 | ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Σάββατο | 16:30 | ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΕΥΚΗΣ | Σάββατο | 16:30 | ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | Σάββατο | 16:30 | ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 16:30 | ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Σάββατο | 16:30 | ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ώρα | Διαιτητές |
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 16:30 | ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ | ΥΜΗΤΤΟΥ | Σάββατο | 16:30 | ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. |
Κ-18 1ος Όμιλος |