Το σημερινό πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 3-1 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | Σάββατο | 15:00 | 0-0 |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | Κυριακή | 15:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 0-3 |
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝ | Κυριακή | 15:00 | |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | Κυριακή | 15:00 | |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ | Κυριακή | 15:30 | |
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | Σάββατο | 15:00 | 0-0 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 1-0 |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ | Κυριακή | 11:00 | |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ | Κυριακή | 11:00 | |
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | 15:00 | |
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 1-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | Σάββατο | 15:00 | 2-1 |
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 1-0 |
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ | Κυριακή | 15:00 | |
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 15:00 | |
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 | Σάββατο | 15:00 | 2-1 |
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 2-0 |
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ | Σάββατο | 15:00 | 0-1 |
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Σάββατο | 15:00 | 3-1 |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | Κυριακή | 15:00 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | Κυριακή | 15:00 | |
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 15:00 | 1-1 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗ | Σάββατο | 15:00 | 2-1 |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 15:00 | 3-1 |
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ | Σάββατο | 15:00 | 2-3 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 09:00 | |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 11:00 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | Κυριακή | 11:30 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ | Κυριακή | 09:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 11:00 | |
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ | Κυριακή | 12:00 | |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | Κυριακή | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | Σάββατο | 15:00 | 3-0 |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ | Σάββατο | 15:00 | 1-3 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 09:00 | |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ | Κυριακή | 10:30 | |
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 | Κυριακή | 15:00 | |
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 15:00 | |
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγωνιστική) |
|||
Αγώνας | Ημέρα | Ώρα | Αποτέλεσμα |
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ | Σάββατο | 15:00 | 4-1 |
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 | Σάββατο | 15:00 | 4-0 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ | Κυριακή | 10:00 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ | Κυριακή | 11:00 | |
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 12:00 | |
Κ-18 1ος Όμιλος |