ΑΟ Βύρωνα: Έχουν γνώση οι φύλακες

Δυσαρέσκεια επικρατεί στις τάξεις του ΑΟ Βύρωνα μετά τη διαιτησία που συνάντησε η ομάδα το ματς με τον ΑΟΝ Αργυρόπουλης που έληξε ισόπαλο 0-0.

Οι βυσσινί στο κείμενο αναφέρουν ότι θα συνεχίσουν ενωμένοι, ενώ αφήνουν και υπονοούμενο στο τέλος.

Αναλυτικά

ΑΟΝΑ - Α.Ο.ΒΥΡΩΝ 0-0. Μέτριο πρώτο ημίχρονο καλό δεύτερο με πολλές ευκαιρίες για γκολ. Αυτός που έκλεψε όμως την παράσταση, δυστυχώς, ήταν ο βοηθός διαιτητή που είχε την πλευρά που έκανε επίθεση ο Βύρωνας στο δεύτερο ημίχρονο. Ακύρωσε καθαρό γκολ του Ιωακειμίδη και ενώ ήρθε από πίσω, τουλάχιστον δύο μέτρα, αλλοιώνοντας το αποτέλεσμα. Οι δικαιολογίες οι συγγνώμες στους ποδοσφαιριστές μας διαιτητή και επόπτη μετά το τέλος του ματς αλλά και στον Πρόεδρο και αντιπρόεδρο μας είναι απλά για γέλια και απόδειξη ενοχής και ...δόλου? Συνεχίζουμε πιο δυνατά με περισσότερο πείσμα ενωμένοι σαν γροθιά. Πάντως θα πρέπει να γνωρίζουν ΌΛΟΙ ότι έχουν γνώση οι φύλακες. Οψόμεθα.