Το πρόγραμμα της πρεμιέρας στους 4 ομίλους της Β' ΕΠΣΑ
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ | ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΥ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ | ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ | ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ | ΡΟΥΦ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 25/09/22 | 10:30 |
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ | ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγωνιστική) |
||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ | Σάββατο | 24/09/22 | 16:30 |
ΠΕΥΚΗ - ΠΟΨ | ΠΕΥΚΗΣ | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 25/09/22 | 16:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.